Про Лабораторію

Приватна лабораторія «Моталаб» створена для надання населенню якісних  бактеріологічних та паразитологічних досліджень. Наша мета швидко і достовірно. Термін виконання досліджень 2-3 робочих дні. 

 

У роботі ми використовуємо класичні мікробіологічні методи дослідження з визначенням кількісного та якісного складу патогенної, умовно патогенної, та нормальної мікрофлори різних біотопів людини.  Визначаємо чутливість виділених та ідентифікованих мікроорганізмів до широкого спектру антибіотиків (біля 50), бактеріофагів та протигрибкових препаратів. 

 

У лабораторії наявні належні умови для забору матеріалу у пацієнтів. 

 

Результати аналізів видаються у паперовому та електронному варіантах (Viber та E-mail). 

Мота Богдан Євгенійович

Мота Богдан Євгенійович є досвідченим мікробіологом із 30-ти річним стажем роботи, має Вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Бактеріологія». В 2000-2005 рр. працював за контрактом в одній з країн Африки зі складною бактеріологічною та паразитологічною ситуацією.

Є автором та співавтором більше 100 друкованих праць. Одержав три Патенти України на корисну модель в галузі  корекції мікроценотичних порушень організму людини: Патент на корисну модель № 113568 «Спосіб корекції мікроценотичних порушень у носіїв умовно-патогенних мікроорганізмів – потенційних збудників гнійних бактеріальних менінгітів», 2017 р., Патент на корисну модель № 87337 «Спосіб корекції мікроценотичних та імунологічних порушень у хворих на грип та ГРВІ» 2014 р., Патент на корисну модель № 55049 «Спосіб корекції мікроценотичних порушень у хворих на бронхіальну астму», 2010 р..